MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9042183
nr 904 2183
Byrå
1880-tal, längd: 100 cm, djup: 57 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 augusti 2014
kl 19:29:21
300 kr
700 kr
400 kr
500 kr
700 kr